• Пути к себе
  показать все рубрики (161)
 • Авторам и Реклама
 • ПОРТАЛ 12:12

  Tanya74 87 Просмотров


  12 грудня 2019 року відкриються Світлові Врата під числовими кодами 12:12 Сяючі двері Воріт будуть відкриті в 5.30 ранку того регіону, в якому ви живете. А закриватися почне портал 22 грудня 2019 року в 2.40 ночі. І повністю закриється на сходу сонця. У цей часовий проміжок у Вас є можливість прийняти енергії високих вібрацій і увійти до Вищого вимір своєї свідомості. Вже 1 грудня 2019 року пішла нова хвиля підвищення вібрацій, це свого роду підготовка до більш сильним енергій, які будуть проходити через портал 12:12. Зараз йдуть на Землю промені білого і блакитного кольору. Процеси трансформації йдуть безперервно 24 години на добу.

  У кожного є можливість постійно самовдосконалюватися і пізнавати природу свого Духа. Для цього потрібно лише відкрити своє серце і довіритися потоку життєвої енергії. 12 грудня 2019 року відкриються Світлові Врата під числовими кодами 12:12 Сяючі двері Воріт будуть відкриті в 5.30 ранку того регіону, в якому ви живете. А закриватися почне портал 22 грудня 2019 року в 2.40 ночі. І повністю закриється на сходу сонця. У цей часовий проміжок у Вас є можливість прийняти енергії високих вібрацій і увійти до Вищого вимір своєї свідомості. Вже 1 грудня 2019 року пішла нова хвиля підвищення вібрацій, це свого роду підготовка до більш сильним енергій, які будуть проходити через портал 12:12.

  Зараз йдуть на Землю промені білого і блакитного кольору. Процеси трансформації йдуть безперервно 24 години на добу. У кожного є можливість постійно самовдосконалюватися і пізнавати природу свого Духа. Для цього потрібно лише відкрити своє серце і довіритися потоку життєвої енергії. Всі процеси будуть проходити легко і непомітно для психіки і для тіла. Якщо не чинити опір потоку життя, Ви помітите як Ваша реальність наповниться радістю і щастям. Під час кожного періоду підвищення вібрацій Ви звільняєтесь від старих програм, від накопичився емоцій, від непотрібного вантажу подій та тяжкості пережитих потрясінь. Їх краще усвідомити і виписати на аркуші паперу своєю рукою, не друкувати в телефоні або комп’ютері! Перед порталом подумки віддайте Всесвіту все, від чого хочете позбутися в своєму житті, що хочете завершити і прийняти у вигляді досвіду.

  При віддачі поговоріть подумки, що Ви це трансформується в Світло і Любов. Другий етап підготовки до такого порталу, це розуміння що ж насправді необхідно в вашому житті саме вам, без помилкових і ілюзорних програм, якими перенаполнени нашу свідомість і Его. Краще виписати на папері ваші бажання в вигляді намірів списком у всіх аспектах вашого життя по всьому Колесу Балансу. І просити Всесвіт про ці бажання під час порталу о 12:12 за вашим часом. Практик по маніфестацій ваших бажань багато. Підходить будь-яка, яка Вам подобається. В крайньому випадку можна просто просити, з вірою в себе, з вірою в Творця і з вдячністю! Тоді ефект від такої роботи зі своїм простором збільшується в рази! Прийміть в себе всі аспекти свого життя і нагадайте енергією Любові кожну клітинку себе, усвідомте, що Ви частина Єдиного Потоку Всесвіту і Ваше свідомість очиститься і розшириться до рівня багатовимірності. Самі енергії 12:12 будуть в цьому році золотистого кольору, тому багато хто побачить їх у цих відтінках, багато просто відчують. Будь-які Врата Всесвіту відкриваються в тому випадку, якщо Ви щирі і чисті в своїх намірах. Просіть згармонізувати свої енергії під час порталу своїх Наставників, Покровителів і Провідників. Вони є у кожного, навіть якщо Ви цього не усвідомлюєте. Ці енергії дозовано розподіляться на всіх рівнях вашого Буття.

  О 12:12 краще сісти в медитацію і зануритися в себе. Також перед сном просите свій Дух прийняти ці енергії і високі вібрації, до яких Ви готові. У кожного мера індивідуальна. Уві сні вам легше буде звикати до високих вібрацій. Під час проходження Зоряних Воріт відбувається активація вашої пам’яті, Вищі сили показують Вам ваші аспекти і активують всі можливості вашого Духа. Беручи енергії Преображення відбувається усвідомлення того, ким Ви є, який Ви справжній. Бажаю Вам всіх добрий, чистої усвідомленості і глибинних трансформацій.

  З Любов’ю Тетяна Дехтяренко.

  нам важно ваше мнение: оставьте комментарий