• Пути к себе
  показать все рубрики (161)
 • Авторам и Реклама
 • Скільки часу варто приділяти медитації?

  rina ramanova 100 Просмотров

  Різні люди починають медитувати з різних причин – хтось перебуває в депресії та прагне позбутися смутку, хтось намагається облишити якісь шкідливі звички, хтось шукає натхнення, хтось прагне зупинити внутрішній діалог, а хтось – просто із цікавості, з друзями за компанію.

  Основне в медитації – регулярність. Краще нехай ви медитуватимете протягом певного часу кожен день, аніж раз на місяць цілий день.

  Також дуже бажана сталість розкладу. Намагайтеся випрацювати звичку медитувати кожен день в один і той самий час. Найкраще – зранку. Однак якщо поки що у вас нема можливості медитувати вдосвіта – принаймні намагайтеся просто щодня робити це в один і той самий час.

  Включіть медитацію в свій щоденний розклад. Тобто це має бути така саме щоденна річ, як почистити зуби, вдягнути свіжий одяг, поснідати. Ви не повинні щодня заново вишукувати, як впхати в перелік поточних справ медитацію. Також вона не повинна бути одним з альтернативних способів проведення часу (наприклад, я можу зараз помедитувати, а можу подивитись фільм і тд).

  Не обов’язково медитувати вдома – ви можете робити це під час прогулянки в парку. Одразу зауважимо: медитувати зранку по дорозі на навчання чи на роботу в громадському транспорті можна, але не дуже ефективно – надто гамірно та складно зосередитись.

  Парадоксально, але мантра-медитація здатна значно економити ваш час. Наприклад, на сьогоднішній день 2-2,5 години часу в день я приділяю медитації. Це не є АЖ ТАК БАГАТО, як здається на перший погляд. Цей час нікуди не втрачається – навпаки, продуктивність роботи протягом дня значно зростає, справи робляться якісно та ефективно, я практично не відволікаюсь на чисельні відволікаючі фактори (дерева ростуть, хмари біжуть, люди мокнуть під дощем, нові повідомлення щохвилини приходять в пошту і тд). Медитація значно підвищує концентрацію та дає можливість дійсно керувати власним розумом, виконуючи дії, які необхдно зробити тут і зараз, без постійного прокручування в голові чисельних “а якщо”. Мантра-медитація значно очищує свідомість, це дає певну прозорість бачення різноманітних життєвих речей та подій, допомагає швидше приймати рішення та раціональніше використовувати свій життєвий час.

  ♥ Peace, Love, Meditation ♥

  нам важно ваше мнение: оставьте комментарий