• Пути к себе
  показать все рубрики (161)
 • Авторам и Реклама
 • Архив: ThetaHealing курс Манифестация Изобилия с Татьяной Дехтяренко 22.02 – 23.02.2020 г.Киев

  Регулярные события Терапия трансформация исцеление Открытие Сердца Тета Хилинг Медитация духовные расстановки Методы духовного развития
  Tanya74 3 Просмотров

  Тета-зцілення спрямоване не тільки на зміну фізичного стану людини, а й на зміни в духовній і матеріальній сферах.

  “Маніфестація достатку” – один з курсів ThetaHealing, створений для реалізації конкретних бажань, на шляху яких встають негативні установки минулого. Уміння по-іншому подивитися на колишні переконання і налаштуватися на негайне виконання заповітної мрії – це доступний результат тет-практики.

  Що таке маніфестація?

  ThetaHealing передбачає досягнення своїх бажань за допомогою сили Творця. Маніфестація є поетапним процесом матеріалізації мрії стати багатим, успішним, щасливим. Використовуючи енергію Бога після істинного возз’єднання з ним, людина здатна проявити будь-яку мрію в реальність. Досягаючи стабільної роботи мозку на тета-частоті, люди можуть посилати в Космос необхідні слова, думки і дії.

  Умови для реалізації бажання людина створює самостійно ще на рівні споглядання, і Всесвіт тільки дзеркально відображає ці роздуми. При цьому подальші вчинки індивідів визначають, чи стане сформований маніфест сприятливим або ж він принесе шкоду. Таким чином, в практиці ThetaHealing маніфестація є правильним втіленням бажаного спочатку в свідомості, а потім і у власній земного життя. При цьому дуже важливо не сумніватися в значимості своєї мрії і точно представляти її в найдрібніших деталях. Слід також беззастережно довіряти Творцеві, який точно знає, чи судилося нам бути щасливими після виконання бажань. Маніфестація достатку не просто допоможе стати багатим. Вона також спрямована на розвиток навичок накопичення, на збереження грошей, на отримання стабільного додаткового або основного доходів, на здійснення кар’єрного росту. Крім того, техніка маніфестацій допомагає знайти духовного провідника, який пояснює нюанси в реалізації бажаного. Матеріалізація мрії здатна привнести в життя рівно те, що людина просить у Всесвіті. Тому важливо формулювати прохання дуже точно. Скажімо, поява грошей повинно бути пов’язане лише з сприятливими і безпечними способами.

  Пам’ятайте, що маніфестації поганого не менш дієві, як маніфестації доброго. Особливості “Маніфестації” Існують певні поради щодо проведення маніфестації. Висловлюйте свої побажання перебуваючи тільки в тета-стані. Присвячуйте час тільки істинним бажанням. Вони не повинні бути спровоковані негативними переконаннями або старими програмами. В іншому випадку виконання мрії зазвичай не приносить задоволення. ThetaHealing “Маніфестація бажання” працює тільки з щирими намірами. Використовуйте в процесі маніфестації короткі і ємні формулювання в теперішньому часі. Уявляйте, що ви вже володієте бажаними речами. Вчасно прибирайте негативні програми, які ставлять блоки на маніфестацію.

  Заблокувати бажаного не може жодна сила крім ваших власних переконань. Завжди дякуйте Творця і самого себе за всі нововведення і перетворення в життя. Серед травм, які блокують матеріальні і грошові ресурси, часто всього можна зустрітися з такими переконаннями, як: Це не складеться так, як мені хочеться. В цьому винні інші або органи влади. Творець не чує мене. Я нікчемний. Я не в змозі змінювати добробут. Моя мрії не мають значення. Я скоряюся поточної Божої волі. Мої наміри можуть обділити інших людей. Треба відстоювати місце під Сонцем. Внутрішні перешкоди подібного роду ефективно усуваються в ході програми за допомогою практичних завдань. “Маніфестація Достатку” – ThetaHealing для просунутих і відкритих людей.

  Это событие завершилось
  Поиск актуальных событий