• Пути к себе
  показать все рубрики (161)
 • Авторам и Реклама
 • Візит Намкха Дріме Рабджама Рінпоче в Україну 31 серпня – 1 вересня

  Catarina 47 Просмотров

  К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче ВПЕРШЕ відвідає Україну!

  Намкха Дріме Рінпоче – голова лінії Ріпа, один із найбільш шанованих та найавторитетніших Учителів сучасної Ваджраяни, тибетської школи буддизму (Ньїнґма), які покинули Тибет разом із Його Святістю Далай-Ламою.

  Унікальність Намкха Рінпоче у тому, що він − нині єдиний живий Тертон, відкривач Вчень Терма, прихованих легендарним Падмасамбхавою, який приніс буддизм у Тибет в VIII ст. На даний момент кількість відкритих К’ябдже Вчень налічує вісім томів Терма.

  Намкха Рінпоче приїде до Києва у супроводі свого сина, Дунґсе Лхунтрула Дечена Ґ’юрме Рінпоче, який також є глибоким Учителем, майстром ритуалів, мудрим і співчутливим наставником, який вже багато років дарує Вчення по всьому світу.

  Головною темою Вчень під час візиту в Україну буде практика Дордже Дроло, однієї із форм Падмасамбхави, яку він обирав у разі необхідності усунення зовнішньої агресії та особливо складних перешкод.
  Дордже Дроло − гнівна еманація Ґуру Рінпоче, пов’язана з перетворенням гніву та прив’язаності у найбільш сильному їх прояві, які притаманні епосі занепаду. Через їх вплив уми людей перебувають у постійному неспокої та смутку, що викликає ще більші емоційні проблеми. Дордже Дроло вирізняється абсолютно особливим і могутнім впливом, який допомагає розчистити і знищити складні переплетіння психічних і емоційних перешкод. Як і всі інші еманації Ґуру Рінпоче, Дордже Дроло − прояв мудрості. Його райдужне тіло темно-червоного кольору. У правій руці тримає девятикінцеву ваджру, в лівій − пурбу, чарівний кинджал, зроблений з небесного металу. Весь його вигляд говорить про міць трансформації, якій не зможе протистояти ніхто і ніщо.

  Але вся міць і світло К’ябдже та Дхарми під час його візиту втілиться у стародавньому ритуалі БЛАГОСЛОВІННЯ ПУРБОЮ, ритуальним кинджалом, який в руках такого рівня Учителя стає могутньою зброєю розсічення темряви, невідання і перешкод на шляху тих, у кого добросердечність, співчуття і духовність є головними життєвими цінностями. Кожен, хто відвідає ритуал, особисто отримає благословіння Пурбою Рінпоче! Щоб отримати таке благословіння люди долають довгий шлях у Тибет, Індію або Непал.

  РОЗКЛАД
  31 серпня (Сб):
  10:00-13:00 Благословіння Пурбою/К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче
  14:30-16:30 Вчення Дордже Дроло/Лхунтрул Дечен Рінпоче

  01 вересня (Нд):
  10:00-13:00 Посвята Дордже Дроло/К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче
  14:30-16:30 Вчення Дордже Дроло/Лхунтрул Дечен Рінпоче

  Благословіння торкнеться кожного, незалежно від релігійних уподобань. Отримати особисте благословіння Учителя такого рівня − це величезна удача і можливість, яка відкривається далеко не кожній людині. Прийміть її з вдячністю!

  контактная информация
  Показать контакты
  ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА http://eepurl.com/gwVyML

  МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
  Mercure Kyiv Congress

  вул. В. Гетьмана, 6, Блок «С», 5 поверх

  SPIELBERG HALL (зал «Спілберг»), м. Шулявська.
  https://mercurekyiv.ua/en/kongress-holl/contacts

  КОНТАКТИ:
  + 38 (066) 328 73 46
  E-mail: info@ripa-ukraine.com

  Сообщите организатору события, что информацию взяли или нашли на Портале Медитации

  Задать
  вопрос

  Консультация - задать вопрос

  заполните форму, организатор\ведущий свяжется с вами.

  Имя*

  Телефон*

  E-mail *

  Дополнительные сведения
  и ваш вопрос

  закрыть

  Онлайн
  регистрация

  Записаться на событие

  заполните форму, организатор\ведущий свяжется с вами.

  Имя Фамилия*

  Телефон*

  E-mail *

  Дополнительные сведения

  закрыть