• Пути к себе
  показать все рубрики (161)
 • Авторам и Реклама
 • 6 способів лишатися бадьорим восени

  rina ramanova 20 Просмотров

  Спорт понад усе
  Хоча для більшості людей прокидатися зранку – це справжнє випробування, проте, якщо розпочати день з легкої зарядки, бігу чи хатха-йоги, – ви обов’язково відчуєте приплив нової енергії і сили. Кожен може засумніватися, мовляв, як робити ранкову зарядку, коли енергії взагалі немає. Важливо, щоб спорт став на одному із перших місць у списку ваших завдань. Всього-на-всього 5-6 хвилин і ви вже відчуєте силу та бадьорість.

  Приємна музика
  Музика суттєво впливає на наш настрій, а інколи і поведінку протягом дня. По дорозі на роботу, коли ви, наприклад, стоїте в заторі, або просто гуляєте можна дозволити собі послухати гарну музику. Допомогти вам у цьому можуть плеєр та смартфон з найулюбленішими треками. Будьте уважні, підбираючи список пісень, оскільки музика може передавати не дуже хорошу енергетику. Особисто ми радимо до щоденного прослуховування музику із мантрами – на SoundCloud представлено багато файних виконавців.

  Спілкування з оптимістами
  Люди, з якими ми спілкуємось, також передають нам енергію – як позитивну так і негативну. Тому важливо знаходитись у колі приємних і оптимістичних людей, які також будуть заряджати своїх співрозмовників позитивом. Такі люди зазвичай вміють підтримати, порадити і просто розповісти щось хороше. Вони не згадують про свої проблеми та болячки. Якщо ж люди довкола вас постійно скаржаться, пліткують, критикують, незадоволені життям – якщо ви нічим не здатні їм допомогти, то просто уникайте їх.

  Медитація
  Медитація допомагає очистити розум від проблем та буденності, які, власне, і забирають нашу енергію. Коли розум спокійний і в серці панує рівновага – відчуваєш натхнення та здатність зробити набагато більше справ, ніж коли в голові каша, а на серці апатія. Запровадьте звичку медитувати хоча б два рази на день: зранку, як прокинулись, та ввечері, перед сном. 10-15 хвилин цілком достатньо для відчутних результатів.

  Більше фруктів та овочів в меню
  Для хорошого самопочуття рекомендуємо вживати більше фруктів та овочів. Всі ми з дитинства чули про необхідність “запастись вітамінами” на зиму. Як не дивно – в цьому твердженні щось є) Тож поки фрукти та овочі ще наповнені літнім сонечком – не обмежуйте себе в їхньому споживанні:)

  Прогулянки на свіжому повітрі
  Влітку ми багато часу проводимо на вулиці. Восени прохолоднішає, похмурішає, і все те, що влітку ми робили на вулиці, зараз ми вже намагаємось перенести в приміщення: ділові зустрічі та посиденьки із друзями, перерви по роботі або між парами, читання книжок, слухання музики і просто відпочинок. Однак фізичну необхідність щоденно дихати чистим повітрям та підставляти своє обличчя сонячним променям ще ніхто не відміняв. Тож намагайтесь не лінуватись – вдягайтесь тепленько та щодня влаштовуйте собі хоча б півгодинні прогулянки.

  нам важно ваше мнение: оставьте комментарий