• Пути к себе
  показать все рубрики (161)
 • Авторам и Реклама
 • Матриця Долі

  khetmanova 3 692 Просмотров

  Матриця Долі – це  унікальний метод пізнання Людини: сукупність Тіла, Душі та Духа в єдиному  цілому,  за допомогою вашої дати народження та методу 22 Арканів.

  Метод заснований на 22 найвищих арканах Таро. Таро вже тисячі років застосовується духовними просвітителями, але тільки зараз ці знання стають доступними для кожної людини. Для тих, хто прагне самопізнання та саморозвитку.

  Автор цього методу Наталія Ладіні. Розробила його у 2006 році. Далі, послідовники розвивали метод, приносячи нові знання.

  Метод схожий з астрологією та нумерологією. Він дозволяє зрозуміти не лише твою поточну ситуацію, а і як рухатися далі.

  Енергії матриці протягом життя залишаються незмінними. Це своєрідний енергетичний код ДНК людини. Тому вивчивши один раз свою матрицю, ви знатимете, які енергії виявляються в той чи інший період життя. Цей метод дозволяє розвивати свідомість і жити тут і зараз відповідно до своїх енергій.

  Символ методу

  Квадрат у квадраті є символом цього методу. Восьмикутна зірка або октограма символізує зв’язок Духовного та Матеріального, Людини та Бога (Всесвіту), чоловічого та жіночого початку, єдність та гармонію.

  Цей символ можна зустріти у багатьох культурах, у гербах країн, і навіть у релігійних установах (храмах, церквах, мечетях тощо.). Він є основою Вифлеємської зірки. Історія цього символу сягає корінням у давнину. Так, його використовують у Каббалі, у вавилонян восьмикінцева зірка була символом богині Іштар (що уособлює планету Венеру). Моряки та мандрівники здавна використовували восьмикутну зірку як оберег, а також зображували троянду вітрів та сторони світла. У північних народів (Карелії та Фінляндії) це символ відродження та слави.

  Старші аркани Таро

  Система карт Таро відноситься більше не до гадальної системи, а до філософської, що допомагає орієнтуватися в навколишньому світі. Самі карти Таро відомі з XIV ст. Класична або повна колода включає 22 старших аркана, 56 молодших арканів і 2 білі карти.

  Термін «аркани» (фр. Arcanes) увів французький окультист Поль Крістіан (1863). Григорій Мебес дав таке визначення арканам:

  Аркан – це таємниця, необхідна для пізнання певної групи фактів, законів або принципів; таємниця, без якої не можна обійтися у той час, коли є потреба цього пізнання; таємниця, доступна розуму, досить допитливому у сфері цих знань.

  22 використовується невипадково. Вища точка, вищий аркан означає перехід на новий рівень або повне обнулення і повний розворот.

  Психіатр Карл Густав Юнг говорив про Таро:

  “Це психологічні образи, символи, із якими людина грає як і, як несвідоме, здається, грає зі своїм вмістом. Карти об’єднуються певним чином різні комбінації, відповідаючи ігровим подіям історія людства”. К.Юнг говорив, що символи Таро – це свого роду архетипічні ситуації з повсякденного життя. К.Юнг закликав до інтуїтивного методу, мета якого у розумінні потоку життя, у читанні умов сьогодення.

  Матриця Долі графічно є символом октограма – восьмикінцева зірка, який часто зустрічається орнаментом у релігійних храмах, згадується в Каббалі і є символом єдності та гармонії. Але суть матриці – у цифрах, розрахунках.

  Матриця Долі розраховується за датою народження Людини з урахуванням методу ” 22 коду долі ” . У методі використовується 22 енергії світобудови. Вони ж 22 аркани, 22 коди Долі, запозичені з карт Таро.

  З нумерології взято додавання цифр, якщо число більше 22х. Якщо сума: число + місяць + рік, дає кількість життєвого шляху.

  Саме в методі Матриці Долі – це число досвіду призначення та мети, що записується на нижній вершині діагонального квадрата.

  Цей принцип зустрічається в роботах німецького нумеролога Герберта Рейхштейна 1935 рік. У нього бачимо і систему буквенно-нумерологического співвідношення, коли кожної букві відповідає цифрове значення.

  Тарологічний розрахунок – це закон циклічності. Цикл складається з 22 ступенів. Поступово людина від 1 піднімається до 22, з кожною сходинкою у Людини відкривається нові можливості. Зі старої стелі знову до нової підлоги.

  Або “відкат” назад – залежить лише від вас самих.

  нам важно ваше мнение: оставьте комментарий