• Пути к себе
  показать все рубрики (161)
 • Авторам и Реклама
 • Найпоширеніші промахи під час медитації

  rina ramanova 301 Просмотров

  1. Видумування власних технік
  В будь-якій справі найпростіший спосіб отримання того результату, до якого ви прагнете, – це знайти когось, хто вже досягнув цієї мети, і в нього навчитись. Не потрібно заново винаходити велосипед, якщо він вже винайдений і безліччю людей обкатаний.

  2. Злість на власний розум
  Під час медитації розум не обов’язково має бути пустим. Мантра-медитація – це не намагання зосередитись на пустці, це концентрація розуму на звуках мантр. Під час медитації в вашій голові може бути сила силенна немедитативних думок. Це нормально, адже розум завжди активний. Єдина ваша задача – не намагатися додумувати їх всі, а просто свідомо переключати увагу на мантри.

  3. Конкуренція
  Медитація – це не забіг на першість, в якому хтось один приходить переможцем, а всі інші – ні. Медитація – це ваша індивідуальна робота над вашим розумом та вашею свідомістю. Тільки ви самі відчуваєте, на скільки успішною була ваша сьогоднішня практика. Не потрібно витрачати час на те, щоб порівнювати свої результати і відчуття з чужими – просто зосередьтесь на власному розвитку.

  4. Нерегулярність
  Часто люди думають, що для медитації потрібно багато часу, і що в них нема такої кількості вільного часу нащодень. Насправді, на початкових етапах для медитації достатньо 10-15 хвилин. Але ключова запорука успіху – ці 10-15 хвилин мають бути щоденними. Найоптимальніше – в один і той самий час дня – так вам самим легше буде звикнути до регулярних практик.

  5. Залишатись на зв’язку
  Часом ми думаємо, що постійно маємо бути на зв’язку, адже раптом щось. Між тим ще 15-20 років тому людство не було на цьому постійному зв’язку, і нічого – якось вижило, ще й нас породило і технології розвинуло. За можливості – виключайте мобільний, інтернет, домашній телефон під час ваших медитацій. Це допоможе перестати очікувати повідомлення або дзвінка, яких ми часто очікуємо вже навіть на підсвідомому рівні, та суттєво полегшить вашу концентрацію на мантрах.

  6. Сон
  Медитація розслабляє, це так. Але не потрібно плутати сон із медитацією. Медитуйте на свіжому повітрі або в добре провітреному приміщенні. Медитуйте в ліжку під ковдрою тільки у випадках, якщо ви невиліковно хворі, або намагаєтесь завдяки медитації позбутися безсоння. Не медитуйте в цілковитій темряві одразу після пробудження або безпосередньо перед сном. Якщо під час медитації відчуваєте, що починаєте провалюватись в сон – взбодріть себе свіжим повітрям, гарячим чаєм, умиванням, фізичною розминкою.

  нам важно ваше мнение: оставьте комментарий