• Пути к себе
  показать все рубрики (161)
 • Авторам и Реклама
 • Нумерологія кольору: у який колір одягатися по даті народження

  photodoll 788 Просмотров

  Неймовірно, але часом одній людині може дуже пасувати якийсь колір, хоча по всім правилам колористики він не мав би їй личити. Колір має набагато тоншу природу вібрацій, ніж ми думаємо і вона на пряму пов’язана із числами.

  По числу вашого народження визначаються вдалі кольори. Рекомендується носити одяг цих кольорів і на роботі, і дома, і використовувати ці кольори в дизайні дому, в інтер’єрі. Дуже сприятливо мати при собі або носову хустинку або просто тканину цього кольору, котрі будуть давати вам енергію вашого кольору при стресі або слабкості. На цю тканину чи носову хустинку слід подивитися, витерти обличчя або навіть просто понюхати – і стане набагато легше.

  Люди, котрі народилися 1, 10, 28 числа – їхньою планетою є Сонце. Для них підходять такі кольори: жовтий, мідний відтінки коричневого і червоний. Особливо сприятливо у неділю носити жовтий одяг, адже неділя є днем Сонця.

  Люди народжені 2, 11, 20, 29 – під знаком Місяця. Їхні кольори: білий, світло-зелений, синій, кремовий, колір винограду, оранжевий, перламутровий. Особливо сприятлво у понеділок носити білий одяг.

  3, 12, 21, 30 – це числа людей під знаком Юпітера. Їхні кольори: жовтий, синій, світло-пурпурний, ліловий, фіолетовий і темно-червоний. Сприятливо у четвер носити жовтий одяг.

  Люди, що народилися 4, 13, 22, 31 – їхньою планетою народження є Раху. Кольори: синій, сірий, хакі, всі світлі кольори, фіолетовий і електрик. У суботу носити темно-синю та темно-сірий одяг.

  5, 14, 23 – числа Меркурія. Кольори: Зелений, світло-коричневий, димно-сірий, білий, світлі відтінки всіх кольорів. У середу гарно носити зелений одяг.

  6, 15, 24 – народжені в ці дні під патронатом Венери. Кольори дня них найбільш сприятливими будуть сяючий білий, блакитний, жовтий і синій, для жінок рожевий. У п’ятницю дуже гарно носити білий одяг.

  Числами Кету є 7, 16 25. Кольорами є: світло-зелений, блакитний, білий і золотий, пастельні відтінки, не носити чорний. У суботу носити світло-зелений колір.

  Під знаком Сатурна народжені люди 8, 17, 26 чисел. Їхні кольори: чорний, темно-синій, темно-сірий і пурпурний. У суботу їм сприятливо носити чорний.

  9, 18, 27 – люди, народжені під числом Марса. Їм сприятливо носити одяг червоного і рожевого кольорів, особливо у вівторок носити червоне.

  За матеріалами лекції Лалани

  “Энергии цвета и их использование”

  нам важно ваше мнение: оставьте комментарий